uk

Умови

Звертаємо Вашу увагу на те, що у вартість програмного забезпечення (далі за текстом ПЗ) не включено послуги з його встановлення та налаштування! Ви повинні самостійно вивчити програму, використовуючи наявні на сайті матеріали. Ми не зобов'язані доопрацьовувати наше ПЗ для користувача (стилі, код, сумісність із шаблоном тощо). За невелику винагороду, що обумовлюється в індивідуальному порядку, ми готові допомогти Вам у доопрацюванні, налаштуванні та встановленні наших програм!

У свою чергу адміністрація цього ресурсу зобов'язується надавати допомогу в проблемах, що виникли з нашим ПЗ, у тому числі і БЕЗКОШТОВНИМ!

Купуючи ПЗ представлене на нашому сайті, Ви погоджуєтесь з тим, що Ви не можете його копіювати на інший ресурс (сайт, магазин, форум), перепродувати та передавати іншим користувачам. Порушення цієї умови спричиняє позбавлення технічної підтримки з боку адміністрації, у тому числі і на платне ПЗ. Після надходження оплати протягом 24 годин Вам буде надіслано ключ реєстрації для програмного комплексу ElCommerce або модуль зашифрований під Ваш домен.

Товари придбані у нашому магазині, обміну поверненню не підлягають! Підтримка (у разі виникнення проблем, а також при наданні допомоги в налаштуванні) ПЗ здійснюється лише при наданні клієнтом доступу до FTP, доступу до адмін-панелі інтернет магазину а також доступу до БД інтернет магазину. В іншому випадку залишаємо за собою право відмовити клієнту в технічній підтримці та супроводі ПЗ.

Натискаючи кнопку "купити" у магазині Ви автоматично погоджуєтеся з вищепереліченими умовами та приймаєте умови договору публічної оферти .


24x7 ОНЛАЙН
ПІДТРИМКА

Цілодобова робота центру підтримки. Гарантована відповідь на Ваше запитання протягом 24 годин.
 

СПРОБУЙ, ПОТІМ
КУПИ!

Можливість потестувати будь-який модуль перед покупкою на наших тестових майданчиках. Абсолютно безкоштовно.

ПРОСТА
УСТАНОВКА

Легка та проста установка будь-якого модуля, що не вимагає навичок програмування.
  

ДРУЖЕЛЮБНИЙ
ІНТЕРФЕЙС

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс модулів з інструкціями всередині.