uk

Розробка логотипів для малого та середнього бізнесу

Окрім нашого основного напряму – інтеграції програми 1С та сервісу "МійСклад" з інтернет магазином на базі CMS Prestashop, ми пропонуємо послугу з розробки логотипів та фірмового стилю. Наша перевага у розумінні специфіки електронної комерції зсередини. Ми не вичавлюємо креативні рішення місяцями, а пропонуємо прості та витончені рішення.

Як ми працюємо над логотипом?

Отримуємо заповнений бриф (завдання на розробку), яке включає короткий опис вашого бізнесу, побажання за стилем та колірним рішенням. Робимо робочий ескіз, і після затвердження ескізу приступаємо до його детального опрацювання, малюємо логотип протягом 7 днів, ще за два тижні «відгодуємо» – виправимо і протестуємо. Крім того, ми перевіряємо його поведінку (працездатність) на веб-сайті та при роздруківці, оскільки логотип повинен однаково добре виглядати і поряд з вашим продуктом на сайті, і на вашій візитці. Ми працюємо швидко та на результат, будь-який проект із розробки логотипу триває не більше 21 дня.
Для початку плідної співпраці від вас потрібно лише одне – заповнити бриф, приємно здивуватись ціною питання та отримати перший ескіз.

Що Ви отримуєте у результаті?

Масу задоволення від спільної роботи та набір вихідних файлів:
  1. Логотип, що масштабується у векторі (ai, eps). Придатний для використання без втрати якості на поверхні будь-якої площі – ви можете використовувати його для оформлення будь-яких промоматеріалів.
  2. Набір файлів для негайної роботи із сайтом або корпоративною презентацією (png, jpeg).
  3. Карту корпоративних кольорів (CMYK, RGB, pantone) для подальшого використання рекламної продукції при оформленні продукції, торгової точки відповідно до колірного рішення логотипу.
  4. Іконку-фавікон для сайту
  5. Приємний бонус від нашого дизайнера

А якщо у вас немає назви, ні слогана?

У таких випадках ми рекомендуємо скористатися нашими послугами з неймінгу.

Приклади робіт:24x7 ОНЛАЙН
ПІДТРИМКА

Цілодобова робота центру підтримки. Гарантована відповідь на Ваше запитання протягом 24 годин.
 

СПРОБУЙ, ПОТІМ
КУПИ!

Можливість потестувати будь-який модуль перед покупкою на наших тестових майданчиках. Абсолютно безкоштовно.

ПРОСТА
УСТАНОВКА

Легка та проста установка будь-якого модуля, що не вимагає навичок програмування.
  

ДРУЖЕЛЮБНИЙ
ІНТЕРФЕЙС

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс модулів з інструкціями всередині.